Zjeżdżalnie

Ekscytującą zabawą zapewnia 5 zjeżdżalni w tym dwie rurowe

zjeżdżalnia zielona - długość 166,5 m, wysokość 16,7 m, prędkość max. 26 km/h.

zjeżdżalnia czerwona -  długość 106 m, wysokość 12 m, prędkość max. 26 km/h.

zjeżdżalnia błękitna- długość 26 m, wys. 2,3 m.

zjeżdżalnia żółta - długość 10,5 m, wys. 4,3 m.

zjeżdżalnia niebieska - długość 10 m, wys. 4,3 m.

Jacuzzi


Relaks dla każdego po dniu pełnym wrażeń

Na hali basenowej do dyspozycji znajduje się 6 wanien czteroosobowych typu whirpool (jacuzzi) z temperaturą wody 36oC. Relaks w jacuzzi to nie tylko przyjemność i relaks, ale także sposób na zdrowie i urodę. Zalecana jednorazowa 10-15 minutowa kąpiel w ciepłej wodzie z bąbelkami bardzo dobrze niweluje stres i relaksuje, pozytywnie wpływa na krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, wygrzewa stawy, poprawia stan skóry i przyspiesza przemianę materii. Polecana jest osobom zmęczonym, zestresowanym, z obniżonym ciśnieniem krwi, bólami pourazowymi, bólami kręgosłupa, mięśni i stawów, niektórymi problemami skóry, celulitem, nadwagą i problemami metabolicznymi. Kąpiel w jacuzzi świetnie też relaksuje np. po wizycie w saunie.

Dzika Rzeka:


Temperatura wody: 31-32oC, głębokość: 1,3m.

Dzika Rzeka, dla wszystkich śmiałków, którzy chcą ujarzmić jej nurt

Wspaniałą zabawę i niepowtarzalne wrażenia zapewnia przepłynięcie "Dziką Rzeką" która jest integralną częścią hali basenowej – daj się porwać z jej nurtem. Woda płynie w krętym korycie co jakiś czas przyspieszając. Nurt „Dzikiej Rzeki" przypomina naturalny nurt górskiego potoku.


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję, zamknij.