Zadbaj o siebie, zadbaj o zdrowie w Grocie Solnej AQUA PARKU.

Serdecznie zapraszamy Państwa na premierowe zajęcia w Grocie Solnej Aqua Parku. Oprócz zdrowotnych właściwości samej groty solnej, tematyczne sesje zdrowotne i relaksacyjne prowadzić będzie Psycholog, muzykoterapeutka Agnieszka Gutfeld.

Antystresowe Poniedziałki  Slow Life
godz. 11.00

W poniedziałki serdecznie zapraszamy Państwa na zajęcia dla osób przeciążonych stresem, obowiązkami i życiem w pośpiechu. W relaksującym otoczeniu groty solnej poznasz najlepsze skuteczne sposoby na stres. Nauczysz się technik oddechowych i relaksacyjnych by narzędzia na stres mieć zawsze przy sobie i móc korzystać z nich w każdym momencie. Relaks to umiejętność pozostania w zgodzie ze sobą i innymi w każdej sytuacji. 

Zajęcia trwają  1 godzinę. Koszt: 45 zł


 Szczęśliwe Wtorki Be Happy
godz. 11.00, godz. 19.00

Trening uważności, empatii  i szczęścia. Szczęście jest w Tobie na co dzień, od Ciebie tylko zależy czy po nie sięgniesz, ponieważ szczęście to świadomy wybór. Tylko od Ciebie zależy interpretacja rzeczywistości dlatego warto być tego świadomym. Nauka bycia szczęśliwą/szczęśliwym bez powodu, pobudzanie hormonów szczęścia, trening wdzięczności oraz empatii dla siebie i innych, wzmacnianie poczucia szczęścia. Trening dla osób, które chcą odzyskać lub poprawić swój nastrój. Don’t worry be happy.

Zajęcia trwają  1 godzinę. Koszt: 45 zł 


Środy dla zdrowia Seniorów zajęcia Happy Senior
godz. 11.00

Zajęcia grupowe dodające skrzydeł osobom starszym, poprawiają kondycję psychofizyczną, koncentrację, pamięć i samopoczucie. Zajęcia przeciwdziałają negatywnym skutkom stresu oraz procesowi starzenia. Profilaktyka chorób demencji, a w przypadku zajęć grupowych wzmacnianie więzi społecznych. Dzięki odpowiednim technikom wzmocnisz swój układ odpornościowy dzięki czemu będziesz bardziej odporna/ny na covid-19 oraz inne choroby i infekcje.

Zajęcia trwają  1 godzinę. Koszt: 35 zł 


Kobiece Piątki  Sztuka Kochania Siebie
godz. 11.00 oraz godz. 19.00

Sztuka Kochania Siebie dla Kobiet będzie rządziła na zajęciach w piątki kiedy to Panie będą ćwiczyły i rozwijały niezwykle ważną umiejętność Kochania Siebie. Zajęcia mają na celu wzmocnienie poczucia własnej wartości, pewności siebie, akceptacji i bezwarunkowej miłości dla siebie. Bo od miłości do siebie wszystko się zaczyna, zaczyna się miłość do innych, miłość do życia. All you need is love.

Zajęcia trwają 1,5 godziny. Koszt: 59 zł

Preferowany jest wygodny, niekrępujący ruchów strój oraz kocyk do przykrycia, ew. poduszka pod głowę. Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych.


 Prowadząca: Agnieszka Gutfeld, psycholog i muzykoterapeutka, pasjonatka i promotorka zdrowego i szczęśliwego życia.

W 2008 ukończyłam studia z psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, następnie ukończyłam przeszło trzyletnie– dwustopniowe szkolenie z muzykoterapii i psychodramy u dr Elżbiety Galińskiej (IPiN), oraz szkolenie z Mobilnej Rekreacji Muzycznej.

Od 2007 roku nieustannie się szkolę i rozwijam swoje umiejętności na wielu stażach, szkoleniach, warsztatach tj.: staż w Zakładzie Terapii Rodzin Collegium Medicum UJ, Centrum Onkologii, Centrum Zdrowia Dziecka, Instytucie Psychiatrii i Neurologii, kurs terapii poznawczo-behawioralnej, kurs terapii schematów, sztuka uważności i redukcji stresu Mindfulness, program 12-kroków dla chrześcijan, kurs porozumienia bez przemocy NVC,  kurs soul body fusion, treningi antystresowe z Ewą Foley i inne.

Od 2013 roku prowadzę firmę Slow Life promującą zdrowy i szczęśliwy tryb życia. Do swojego dorobku zawodowego zaliczam współpracę z Centrum Onkologii, Fundacją Rak’n’Roll, Centrum Edukacji Zdrowotnej, Akademią Wychowania Fizycznego, Akademią Walki z Rakiem, Poradnią Pro Psyche, Małopolskim Centrum Profilaktyki oraz Fundacją Ogród Nadziei, w ramach której prowadziłam trening antystresowy dla pracowników firmy PZU.

W 2017 r. wzięłam udział w filmie dokumentalnym Muzykoterapia – Zdrowienie Przez Sztukę, projekcie sfinansowanym przy pomocy środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Poza pracą z klientem indywidualnym prowadzę autorskie tematyczne warsztaty grupowe ponieważ wiem jak wielka i nieoceniona jest siła grupy. Przez swoje warsztaty promuję harmonijny, zdrowy styl życia, pomagam ludziom żyć w zgodzie ze sobą i naturą, żyć zdrowo, szczęśliwie z poczuciem sensu tego co robią, pomagam innym odnaleźć klucz do siebie, przyjaźń, szacunek i miłość do siebie.

ul. Jagiellońska 31, 34-500 Zakopane

tel.: +48 18 20 01 122

Partnerzy:

Benefit

ISIC

Fit Profit

Karta Tatrzańska

Euro 26