Gastronomia
Gastronomia
Gastronomia

Aqua Bar

Na terenie Aqua Parku Zakopane w pobliżu kręgielni znajduje się Restauracja Aqua z widokiem na halę basenową i Tatry. Zapraszamy do niej uczestników wodnych szaleństw, osoby, które oczekują na korzystających z naszych basenów, jak również gości z zewnątrz. Oferujemy szeroki wybór napojów zimnych i gorących, dań barowych, zestawów obiadowych i deserów takich jak: ciasta domowe czy lody. Specjalizujemy się w kuchni amerykańskiej, oferując swoim klientom smaczne dania typu fast food.

Opracowaliśmy specjalną ofertę dla grup. Z myślą o nich przygotowaliśmy propozycje zestawów śniadań, obiadów i kolacji. Zachęcamy do organizacji na terenie naszej restauracji zabaw firmowych, np. turniejów bowlingowych połączonych z cateringiem. Jesteśmy w stanie dostosować menu w zależności od wymagań i możliwości budżetowych naszych klientów. Z przyjemnością sprostamy każdemu powierzonemu nam zadaniu - od lekkich posiłków, pysznych, domowych obiadów aż po wystawne uroczyste kolacje i bankiety. Zorganizowanym grupom w szczególności polecamy zestawy obiadów i obiadokolacji, w skład których wchodzi zupa, danie główne i napój. Ceny zestawów dla grup dzieci i młodzieży rozpoczynają się od 20 zł/os., dla dorosłych od 25 zł/os. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt. Przygotujemy dla Państwa specjalną ofertę gotowych zestawów w kilku odsłonach do wyboru.

W trakcie korzystania z Aqua Parku i pobytu w hali basenowej zapraszamy do Baru mokrego na pyszne dania barowe, zestawy obiadowe i szybkie przekąski typu fast food. Z baru skorzystać można w dowolnej chwili, gdy tylko dopadnie nas ochota na „małe co nieco". Po krótkiej chwili można szybko powrócić do świata wodnych atrakcji. Sporą zaletą baru jest wygodna forma rozliczenia i płatność w momencie wyjścia z Aqua Parku.

 

Letni Bar

W sezonie letnim korzystających z basenu zewnętrznego i tarasu, z którego rozciąga się przepiękna panorama na Tatry, a w szczególności na Giewont, zapraszamy do Baru Letniego. To tutaj w upalne dni, delektując się pysznymi lodami, słodkimi przekąskami i przede wszystkim chłodnymi napojami odnajdziemy pożądane orzeźwienie. Osoby z większym apetytem zaspokoją swój głód czekającymi w barze przekąskami typu fast food.

Partnerzy: