Baseny - odzyskaj zdrowie i witalność w wodach termalnych Aqua Parku Zakopane!

W skład kompleksu wchodzą 4 baseny sportowe, rekreacyjne i lecznicze z dodatkowymi atrakcjami:

 

Basen rekreacyjny z torami pływackimi:

Największą popularnością cieszy się wśród osób aktywnych. Basen wyposażony jest w trzy wydzielone tory pływackie i część rekreacyjną, w której znajdują się bicze wodne i gejzer powietrzny denny. Do części rekreacyjnej zapraszamy przede wszystkim osoby dbające o zdrowie i ładny wygląd. Bicze wodne pomagają odzyskać siły witalne, łagodzą bóle karku i krzyża, modelują sylwetkę i sprawiają że skóra wygląda i czuje się lepiej.

Temperatura wody: 29-32oC, głębokość: 1-1,5 m, długość: 25 m, nieregularny kształt

 

Basen rekreacyjny:

Jako basen dostosowany do potrzeb dzieci i osób dorosłych stanowi miejsce idealne do zabawy i rekreacji całej rodziny. Wyposażono go w: bicze i kaskady wodne, gejzery (powietrzny denny i strumieniowy denny), przeciwprąd, masaż ścienno-denny i leżaki podwodne. Korzystanie z tych wszystkich wodnych atrakcji pozytywnie wpływa na zdrowie, wygląd i ogólne samopoczucie.

Temperatura wody: 29-32oC, głębokość: 1,3 m, długość: 40 m, nieregularny kształt.

 

Zewnętrzny basen termalny, rekreacyjno- leczniczy:

Doskonałą alternatywą dla wypoczynku na hali basenowej Aqua Parku Zakopane jest możliwość skorzystania z usytuowanego na zewnątrz basenu, w którym temperatura wody wynosi aż 32oC. Daje to możliwość zabawy na świeżym powietrzu nawet wówczas, gdy temperatura na zewnątrz wynosi jedynie -10oC. Wyjątkowy skład chemiczny wody (wapń, sód, siarka, magnez, potas i krzem) decyduje o jej leczniczych właściwościach. Kąpiele w niej mają zatem pozytywny wpływ na dolegliwości: reumatyczne, narządów ruchu, skóry, a ponadto poprawiają ukrwienie i obniżają ciśnienie krwi. Niezaprzeczalnym atutem tego basenu jest również malowniczy widok na Tatry, który podziwiać można bez konieczności wychodzenia z wody.

Temperatura wody: 29-32oC, głębokość: 1 - 1,35 m, długość: 33 m, nieregularny kształt.

Brodzik dla dzieci:

Znajdujący się na terenie Aqua Parku Zakopane brodzik zaprojektowano z myślą o najmłodszych gościach obiektu. To najpłytszy, a zarazem najcieplejszy basen w kompleksie. Ogromnym zainteresowaniem dzieci cieszą się kolorowe, interaktywne zabawki w kształcie zwierząt. Nawet krótka wizyta w brodziku gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Temperatura wody: 33oC, głębokość: 0,3 m.

 WSTECZ

Zobacz jak do nas dojechać

Aqua Park Zakopane:
ul. Jagiellońska 31, 34-500 Zakopane
tel.: + 48 18 20 01 122
aquapark@polskietatry.pl

 

Kręgielnia:
tel.: 18 20 25 818
Aqua Restauracja:
tel.: 18 20 25 830

 

Sauny:
tel.: 18 20 25 829
Fitness Club:
tel.: 18 20 25 815

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA O JAKOŚCI WODY BASENOWEJ

Woda basenowa w obiekcie Aqua Park Zakopane spełnia wymagania jakościowe jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 9 Listopada 2015 r.(Dz. U. z 2015 r. poz. 2016).